KONST / Litografier / Serigrafi 16815305
nr 1681 5305
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Serigrafi, Signerad, Silkscreen, daterad 118/250. Bildmått: 51x74 cm, yttermått inklusive ram: 54x77 cm
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 februari 2025
kl 18:57:50
22/2 09:09:11
24/2 14:20:14
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan